NOVINKY v chovatelské stanici "DOXY HOUSE"


CHS Doxy House


CHS Doxy House

VICTORY SHOW ŠAMPION ŠAMPIONŮ 2018 - MÁME DOMA ŠAMPIONKU VETERÁNŮ

Úžasný víkend v Bratislavě! Norinka byla za hvězdu, potkali jsme spoustu známých a opět jsme se přesvědčili, že výstavy na Slovensku opravdu stojí za to. Skvělý personál, parkování kousek od haly a příjemná atmosféra... a teď k výsledkům: NVP Bratislava 24. 2. 2019 rozhodčí Jana Janeková, třída veteránů Eleanor Ballotada V1, VÍTĚZ SLOVENSKA VETERÁNŮ, BOS. VICTORY DOG SHOW Bratislava 23.2.2019, Eleanor Ballotada V1, VICTORY VETERAN WINNER, 2. místo VETERÁN ŠAMPION ŠAMPIONŮ 2018 NON FCI GROUP. Máme obrovskou radost!

NVP Bratislava 24. 2. 2019

Rozhodčí Jana Janeková, třída veteránů Eleanor Ballotada V1, VÍTĚZ SLOVENSKA VETERÁNŮ, BOS.

DOG SHOW Bratislava 23. 2. 2019

Rozhodčí Robert Kanás, třída veteránů Eleanor Ballotada V1, VICTORY VETERAN WINNER, 2. místo VETERÁN ŠAMPION ŠAMPIONŮ NON FCI GROUP 2018

pes na vítězném stupínku fena boerboel pohár s diplomem

CHS Doxy House

SUPER VÝSTAVNÍ VÍKEND V NITŘE

V termínu 25.-27.2019 se uskutečnily v Nitře tři mezinárodní výstavy. V pátek nás reprezentovala naše veteránka Norinka, která je ve vynikající kondici a návrat na výstavní mola si moc užívala. Její výstavní premiéra ve třídě veteránů začala úžasně - pan Tibor Havelka jí v konkurenci mladších psů a fen udělil titul výborná jedna a nejlepší z plemene BOB! V sobotu se výstavy účastnil Kuloníček opět s Norinkou, titul nejlepší z plemene získal Kuloň, ale Norinka mu doslova dýchala na paty a rozhodčí se opravdu dlouho rozhodovala mezi ním a Norkou. Paní Linda Voláriková byla nadšená její kondicí a skvělou povahou a ocenila jí nakonec titulem nejlepší fena - BOS. Kuloněk si v sobotu kromě titulu BOB odvážel domů také čerstvý titul SLOVENSKÝ ŠAMPION KRÁSY. V neděli pak nastoupila do výstavního kruhu Olivenka, která si odnesla titul BOB, Norinka ve třídě veteránů V1 a zaslouženě také splnění podmínek pro udělení titulu SLOVENSKÝ ŠAMPION VETERÁNŮ. Pro nás byla největší hvězdou víkendu jednoznačně Norinka, která vše zvládla s nadhledem a vystavování si moc užívala, což se projevilo nejen získáním šampionátu, ale také velmi krásnými posudky od všech tří rozhodčí. Jinak musíme konstatovat, že výstava byla jako vždy výborně zorganizovaná, organizátoři a personál moc milí, všude byl dostatek místa, kruhy byly prostorné a jako bonus se neplatilo parkovné. I to jsou důvody, proč do Nitry moc rádi jezdíme.

NITRA WINNER SHOW 27.1.2019, rozhodčí Edita Králová

feny třída šampionů Alya from Doxy House V1, CAC, BOB
feny třída veteránů Eleanor Ballotada V1
TÍMTO SPLNILA NORINKA PODMÍNKY PRO UDĚLENÍ TITULU SLOVENSKÝ ŠAMPION VETERÁNŮ

NITRA WINTER SHOW 26.1.2019, rozhodčí Linda Voláriková

psi třída otevřená Galloo DOXYHOUSE Little Magic V1, CAC, BOB
feny třída veteránů Eleanor Ballotada V1, BOS
TÍMTO SPLNIL GALLOO PODMÍNKY PRO UDĚLENÍ TITULU SLOVENSKÝ ŠAMPION KRÁSY

NITRADOG CUP 25.1.2019, rozhodčí Tibor Havelka

feny třída veteránů Eleanor Ballotada V1, BOB

pes boerboel diplom-šampion pes boerboel diplom fena - veterán šampión boerboel

CHS Doxy House

9. 1. 2019

Blygedacht Gretl of DoxyHouse 10 měsíců.

fena boerboel fena boerboel fena boerboel

CHS Doxy House

přání

CHS Doxy House

ARCHIV NOVINEK V CHS DOXY HOUSE

ikonka-vrať se na horu

© 2014 Doxy House | Design Mekenzie | Mapa stránek | Návštěvy