NOVINKY v chovatelské stanici "DOXY HOUSE"


CHS Doxy House


CHS Doxy House

Naprosto úžasný a nezapomenutelný úspěch na výstavě KOMÁROM CACIB!

Třídenní výstava se konala na břehu Dunaje v pevnosti Monostor, která byla vybudována mezi lety 1850-1871. Je to úžasné místo, pro konání tak velké výstavy jako stvořené. Tomu také odpovídalo zázemí - krásné a velké kruhy a parkování hned vedle. V pátek nám navíc celý den svítilo slunce a byl nádherný podzimní den, v sobotu nám zapršelo a v neděli se opět udělalo krásně. Měla jsem trochu obavy z domluvy s místními, ale i to se ukázalo jako bezpředmětné. Největší překvapení pro mě ale bylo umístění Mirinky, která minulý týden oslavila teprve své první narozeniny! Mira získala ve třídě juniorů 3 x VÝBORNÁ 1, 3 x Junior Winner, 3 x The Best Junior, v neděli navíc titul Derby Winner, 2 x VÍTĚZ PLEMENE (BOB) a jednou NEJLEPŠÍ OPAČNÉHO POHLAVÍ (BOS). V závěrečných soutěžích se v pátek umístila na 1. místě v NON FCI skupině, v neděli na místě 2. v NON FCI skupině, v početné konkurenci neuznaných plemen. Domů jsme si také odvezli čerstvého JUNIOR ŠAMPIONA MAĎARSKA . Je vidět, že je v holčičce obrovský potenciál - podobný úspěch sice zaznamenala naše Olivenka na třídenní výstavě v Nitre 2016 (BIB 2 a BIG 3 NON FCI GROUP), ale to jí byly dva roky! Je to naše krásná psí holčička a máme jí moc rádi.

KOMÁROM CACIB 6.10.2019, rozhodčí László Erdos (HU)
feny třída mladých Bravo DOXY EKDA V1, JUNIOR WINNER, THE BEST JUNIOR, DERBY WINNER, BOB, BIG2 NON FCI GROUP
TÍMTO MIRINDA SPLNILA PODMÍNKY PRO UDĚLĚNÍ TITULU MAĎARSKÝ JUNIOR ŠAMPION

KOMÁROM CACIB 5.10.2019, rozhodčí Róbert Kotlár (HU)

feny třída mladých Bravo DOXY EKDA V1, JUNIOR WINNER, THE BEST JUNIOR, BOS

KOMÁROM CACIB 4.10.2019, rozhodčí Gyorgy Tesics (HU)

feny třída mladých Bravo DOXY EKDA V1, JUNIOR WINNER, THE BEST JUNIOR, BOB, BIG1 NON FCI GROUP

diplom psa pes a jeho pán pes a jeho pán pes a jeho pán pes a jeho pán pes a jeho pán

CHS Doxy House

FENA BOERBOEL NA PRODEJ

Luxusní a vymazlená fenka Arleta Salamis Moravia hledá milující rodinu. Narozena 7.4.2019, otec Galloo DOXYHOUSE LM, matka Diara Immortal Hond. Fenka má perfektní vyrovnanou povahu, vyrůstá v rodině s dětmi a ve smečce. Výstavní předpoklady, fenka má silnou kostru, široký hrudník, je výborně úhlená. Šťastná bude v rodině s většími dětmi, v domě s přístupem ven. Blizší info na telefonu +420 730 667 711 kennel SALAMIS MORAVIA.

fena boerboel fena boerboel fena boerboel fena boerboel fena boerboel fena boerboel fena boerboel fena boerboel fena boerboel fena boerboel

CHS Doxy House

Kuloníčkova miminka z CHS Salamis moravia nezapřou svého tatínka.

steně boerboel steně boerboel

CHS Doxy House

Na Slovensku se v CHS Alba Malum narodila Kuloníčkovi další miminka, přejeme jim hodně zdraví a milující rodiny. Volní jsou dva chlapečci, v případě zájmu kontaktujte CHS Alba Malum tel: +421 904 219 022.

CHS Doxy House

V sobotu 7.9.2019 proběhla klubová výstava Slovakia moloss clubu v Kamennom mlyně.

Po dlouhé době nám počasí nepřálo, od samého rána až do vyhlášení výsledků pršelo, ale vzhledem ke skvělé atmosféře to ani moc nikomu nevadilo. Z našich psů jsme měli přihlášeného Kuloníčka a Mirindu, velkou radost nám udělala Kuloníčkova dceruška Abigail, která si na výstavě užila ve třídě mladšího dorostu svoji výstavní premiéru s výsledkem VELMI NADĚJNÁ 1. Je to moc krásná holčička s perfektní povahou - svého tatínka rozhodně nezapře. Věříme, že to nebylo naše poslední setkání a jsme moc rádi, že má takové skvělé pánečky. Oba naši pejsci získali titul Klubový vítěz, o titul BOB se pak utkal Kuloníček s Mirinkou, titul BOB získal Kuloníček, BOS Mirinda.

KLUBOVÁ VÝSTAVA SLOVAKIA MOLOSS CLUB 7.9.2019 rozhodčí S. Vanža
psi třída šampionů Galloo DOXYHOUSE LM V1, CAC, KLUBOVÝ VÍTĚZ, BOB
feny třída mladých Bravo DOXY EKDA V1, CAJC, KLUBOVÝ VÍTĚZ, BOS

pes boerboel pes boerboel pes boerboel pes boerboel

fena boerboel fena boerboel fena boerboel

CHS Doxy House

MVP DUODANUBE BRATISLAVA 17.8.2019 rozhodčí I. Vojteková

feny třída mladých Bravo DOXY EKDA V1, CAJC, BOJ, BOS
TÍMTO SPLNILA MIRINDA PODMÍNKY PRO UDĚLENÍ TITULU SLOVENSKÝ ŠAMPION KRÁSY MLADÝCH

diplom psa

CHS Doxy House

17.7.2019

Dotlouklo srdíčko jedné z největších bojovnic, jakou jsem kdy poznala. Spinkej sladce, naše Norinko, nikdy na tebe nezapomeneme.

fena boerboel fena boerboel fena boerboel

CHS Doxy House

MVP VEĽKÁ IDA 6. - 7. 7. 2019

Do Veľké Idy jsme jeli letos už počtvrté. Kdyby mi to řekl někdo v okamžiku, kdy jsem před čtyřmi lety poprvé projížděla romskou osadou v Idě, asi bych tomu nevěřila. Navzdory počátečnímu šoku se tato výstava v blízkosti Košic stala mojí srdcovkou a rozhodně se tam chystáme i příští rok. Tentokrát nás doprovázela Mirinka a Olivenka. Počasí nám přálo a navíc se dalo zaparkovat v bezprostřední blízkosti výstavních kruhů ve stínu. Děvčátka se navzdory vedru krásně předváděla a v neděli dokonce Mirinda - ve věku pouhých devíti měsíců - získala svého prvního BOBa!

MVP VEĽKÁ IDA 7. 7. 2019 rozhodčí J. Zembjak

feny třída mladých Bravo DOXY EKDA V1, CAJC, BOB!
třída šampionů Alya from Doxy House V1, CAC

MVP VEĽKÁ IDA 6. 7. 2019 rozhodčí M. Zembjaková

feny třída mladých Bravo DOXY EKDA V1, CAJC
třída šampionů Alya from Doxy House V1, CAC, BOB

pes-fena boerboel se svojí paničkou

CHS Doxy House

NVP KLATOVY 29. 6. 2019

Po delší době jsem vyrazili na výstavu v Čechách s cílem dodělat Olivence českého Grand šampiona. Ukázalo se, že NVP Klatovy byla více než dobrá volba. Podařilo se nám zaparkovat ve stínu, takže se holčičky krásně chladily celý den, personál byl velmi milý a ochotný a výstavní kruhy byly krásné a prostorné - a hlavně zastíněné! Posuzovala paní rozhodčí Božena Ovesná, která byla opravdu unešená z Mirindy, Olivenka pak nejenže získala potřebného CACe, ale navíc také Národního vítěze a titul BOS. Dělají nám radost, holčičky naše.

Rozhodčí B. Ovesná
feny třída dorostu Bravo DOXY EKDA VN1
třída šampionů Alya from Doxy House V1, CAC, NÁRODNÍ VÍTĚZ, BOS - OLIVENKA SPLNILA PODMÍNKY PRO UDĚLENÍ TITULU ČESKÝ GRAND ŠAMPION.

CHS Doxy House

MVP NITRA 7. - 9. 6. 2019

Naše oblíbená červnová Nitra opět nezklamala. Po celé tři dny bylo krásné počasí, potkali jsme staré známé a výstavu si opravdu užili. Radost nám znásobila Olivenka, která získala celkem dvakrát titul BOB a navíc se v neděli umístila v závěrečných soutěžích na druhém místě v neuznaných plemenech! Mirinda si navíc svojí účastí splnila podmínky pro udělaní titulu šampion štěňat.

DERBY WINNER SHOW 9.6.2019 rozhodčí J. Matyáš
feny třída dorost Bravo DOXY EKDA VN1, TÍMTO SPLNILA MIRINDA PODMÍNKY PRO UDĚLENÍ TITULU SLOVENSKÝ ŠAMPION ŠTĚŇAT
třída šampionů Alya from Doxy House V1, CAC, BOB, BIG2 NON FCI GROUP

GRAND PRIX SLOVAKIA WINNER SHOW 8. 6. 2019 M. Wieremiejczik - Wierzchowska

feny třída dorost Bravo DOXY EKDA VN1, GRAND PRIX SLOVAKIA PUPPY WINNER
třída šampionů Alya from Doxy House V1, CAC, GRAND PRIX SLOVAKIA WINNER

PRESIDENT CUP 7.6.2019, rozhodčí O. Šinko Kupriyanova
feny třída dorost Bravo DOXY EKDA VN1
třída šampionů Alya from Doxy House V1, CAC, BOB

diplom psa diplom psa

CHS Doxy House

OBLASTNÍ VÝSTAVA HORNÍ POČERNICE 26.5.2019

Rozhodčí Karel Hořák
třída mladých Bravo DOXY EKDA VN1, 2. místo soutěž THE BEST PUPPY
třída vítězů Alya from Doxy House V1, VTV, OBLASTNÍ VÍTĚZ

pes na vítězném stupínku

CHS Doxy House

SPECIÁLNÍ VÝSTAVA SLOVAKIA MOLOSS CLUB 18. 5. 2019

Malá Mirinda si zde odbyla svoji výstavní premiéru ve třídě dorostu, která jí tak nadchla, že si svůj vstup zopakovala ještě ve třídě šampionů s Olivenkou a ve třídě veteránů s Norinkou. Naštěstí byl pan rozhodčí Petko Csaba chápavý a malé nezbednici se jen smál. Výstavy se účastnili naši psi s výsledkem třída otevřená B.Uno from Doxy House V2, resCAC, třída šampionů Galloo DOXYHOUSE LM V1, CAC, třída mladší dorost Bravo DOXY EKDA VN1, třída šampionů Alya from Doxy House V1, CAC, BOS a ve třídě veteránů se krásně předvedla Norinka s výsledkem V1. Mirinda navíc dostala úžasný posudek (silná kostra, krásný pohyb, výborná povaha a předvedení).
Rozhodčí Petko Csaba
psi třída otevřená B.Uno from Doxy House V2, res. CAC
třída šampionů Galloo DOXYHOUSE LM V1, CAC
feny třída dorost Bravo DOXY EKDA VN1
třída šampionů Alya from Doxy House V1, CAC, BOS
třída veteránů Eleanor Ballotada V1

boerboel s vítěznými cenami boerboel s vítěznými cenami boerboel s vítěznými cenami

CHS Doxy House

V dubnu

se našemu Kuloníčkovi v CHS Salamis Moravia narodila krásná miminka, šest holčiček a kluk jak buk. Jde o krásný vrh, miminkům přejeme krásný a dlouhý život a věříme, že se s nimi a jejich pány budeme setkávat na společných akcích.

CHS Doxy House

V březnu

jsme si přivezli z Ukrajiny novou posilu našeho týmu, dceru Evropského vítěze Afrika Pauli of Alwyne, importovaného z Afriky. Naše nové holčička se jmenuje Bravo Doxy z chovatelské stanice Elmas Kara Denis Asgard. Nesměla by ale být u nás, aby hned nedostala novou přezdívku - říkáme jí Mirinda. Mirinka k nám skvěle zapadla a s Grétkou tvoří dokonalou dvojici - aspoň co se zlobení týká.

pes boerboel pes boerboel pes boerboel

CHS Doxy House

VICTORY SHOW ŠAMPION ŠAMPIONŮ 2018 - MÁME DOMA ŠAMPIONKU VETERÁNŮ

Úžasný víkend v Bratislavě! Norinka byla za hvězdu, potkali jsme spoustu známých a opět jsme se přesvědčili, že výstavy na Slovensku opravdu stojí za to. Skvělý personál, parkování kousek od haly a příjemná atmosféra... a teď k výsledkům: NVP Bratislava 24. 2. 2019 rozhodčí Jana Janeková, třída veteránů Eleanor Ballotada V1, VÍTĚZ SLOVENSKA VETERÁNŮ, BOS. VICTORY DOG SHOW Bratislava 23.2.2019, Eleanor Ballotada V1, VICTORY VETERAN WINNER, 2. místo VETERÁN ŠAMPION ŠAMPIONŮ 2018 NON FCI GROUP. Máme obrovskou radost!

NVP Bratislava 24. 2. 2019

Rozhodčí Jana Janeková, třída veteránů Eleanor Ballotada V1, VÍTĚZ SLOVENSKA VETERÁNŮ, BOS.

DOG SHOW Bratislava 23. 2. 2019

Rozhodčí Robert Kanás, třída veteránů Eleanor Ballotada V1, VICTORY VETERAN WINNER, 2. místo VETERÁN ŠAMPION ŠAMPIONŮ NON FCI GROUP 2018

pes na vítězném stupínku fena boerboel pohár s diplomem

CHS Doxy House

SUPER VÝSTAVNÍ VÍKEND V NITŘE

V termínu 25.-27.2019 se uskutečnily v Nitře tři mezinárodní výstavy. V pátek nás reprezentovala naše veteránka Norinka, která je ve vynikající kondici a návrat na výstavní mola si moc užívala. Její výstavní premiéra ve třídě veteránů začala úžasně - pan Tibor Havelka jí v konkurenci mladších psů a fen udělil titul výborná jedna a nejlepší z plemene BOB! V sobotu se výstavy účastnil Kuloníček opět s Norinkou, titul nejlepší z plemene získal Kuloň, ale Norinka mu doslova dýchala na paty a rozhodčí se opravdu dlouho rozhodovala mezi ním a Norkou. Paní Linda Voláriková byla nadšená její kondicí a skvělou povahou a ocenila jí nakonec titulem nejlepší fena - BOS. Kuloněk si v sobotu kromě titulu BOB odvážel domů také čerstvý titul SLOVENSKÝ ŠAMPION KRÁSY. V neděli pak nastoupila do výstavního kruhu Olivenka, která si odnesla titul BOB, Norinka ve třídě veteránů V1 a zaslouženě také splnění podmínek pro udělení titulu SLOVENSKÝ ŠAMPION VETERÁNŮ. Pro nás byla největší hvězdou víkendu jednoznačně Norinka, která vše zvládla s nadhledem a vystavování si moc užívala, což se projevilo nejen získáním šampionátu, ale také velmi krásnými posudky od všech tří rozhodčí. Jinak musíme konstatovat, že výstava byla jako vždy výborně zorganizovaná, organizátoři a personál moc milí, všude byl dostatek místa, kruhy byly prostorné a jako bonus se neplatilo parkovné. I to jsou důvody, proč do Nitry moc rádi jezdíme.

NITRA WINNER SHOW 27.1.2019, rozhodčí Edita Králová

feny třída šampionů Alya from Doxy House V1, CAC, BOB
feny třída veteránů Eleanor Ballotada V1
TÍMTO SPLNILA NORINKA PODMÍNKY PRO UDĚLENÍ TITULU SLOVENSKÝ ŠAMPION VETERÁNŮ

NITRA WINTER SHOW 26.1.2019, rozhodčí Linda Voláriková

psi třída otevřená Galloo DOXYHOUSE Little Magic V1, CAC, BOB
feny třída veteránů Eleanor Ballotada V1, BOS
TÍMTO SPLNIL GALLOO PODMÍNKY PRO UDĚLENÍ TITULU SLOVENSKÝ ŠAMPION KRÁSY

NITRADOG CUP 25.1.2019, rozhodčí Tibor Havelka

feny třída veteránů Eleanor Ballotada V1, BOB

pes boerboel diplom-šampion pes boerboel diplom fena - veterán šampión boerboel

CHS Doxy House

9. 1. 2019

Blygedacht Gretl of DoxyHouse 10 měsíců.

fena boerboel fena boerboel fena boerboel

CHS Doxy House

přání

CHS Doxy House

ARCHIV NOVINEK V CHS DOXY HOUSE

ikonka-vrať se na horu

© 2014 Doxy House | Design Mekenzie | Mapa stránek | Návštěvy