pes boerboel

jméno psa Balloo

DKK 2/2


Datum uchovnění: 19.03.2015
Otec: Olaf from South Afrika
Matka: Unique Rubi from South Africa

ikonka psí tlapka FOTOGALERIE

Balloo je vnuk slavného psa jménem Afrika Chaka Zulu, pocházejícího z Jižní Afriky. Chaka Zulu je velmi mohutný a impozantní jedinec, vyvážených proporcí, s vyrovnanou a klidnou povahou. Z Jižní Afriky byl importován do Ruska, kde také zplodil několik velmi úspěšných vrhů, z jednoho pochází jeho syn Olaf. Nyní žije v Německu v chovatelské stanici Vila Boerboel, z jejíchž webových stánek jsme po laskavém svolení majitele pana Vitalie Janzena čerpali informace a fotografie.

Balloo je náš strážce a ochránce, pro zbytek smečky by udělal cokoli. Stejně jako naši ostatní pejsci byl od malinka socializován všemi možnými způsoby, takže zvládá cestu MHD, nedělá mu problém výtah, choval se vzorně na poradě u pana ředitele, jezdí do zahraničí a s přehledem zvládá pobyt v hotelích. Je to náš maskot a svojí milou a nevtíravou povahou si vždy získá všechny naše návštěvy.

dělítko

VÝSTAVNÍ ÚSPĚCHY
06.08.2016KV KLADNOV1, VT, 1. MÍSTO NEJLEPŠÍ PES S TITULEM KRAJSKÝ VÍTĚZ
03.04.2016MVP Nitra V1, CAC, BOB, třída otevřená
03.04.2016MVP Nitra V1, CAC, BOB, třída otevřená
23.05.2015MVP Litoměřice V1, CAC, BOB mezitřída
02.05.2015Speciální výstava MOLOSS CLUB SK V1, CAC, třída otevřená, foto
21.03.2015MVP Katowice Polsko V1, CAC, třída otevřená

dělítko

pes boerboel

Olaf from South Afrika
Jeho otec Olaf from South Afrika (Afrika Chaka Zulu x Samanda) se v České republice a na Slovensku může pyšnit mnoha tituly BOB (tedy nejlepší ve svém plemeni), stejně tak mnohokrát získal titul BIG1 ve skupině neuznaných plemen. Disponuje vynikajícím, velmi prostorným pohybem a ve výstavním kruhu je opravdu radost na něj pohledět. Vyrovnanou povahu a dokonalé zdraví bereme jako samozřejmost.
Více informací o Olafovi zde.

Unique Rubi from South Afrika
(Bellbusk Bulhebak x Avontuur Rieta) je velká a silná fena z chovatelské stanice Rainbow Glade. Stejně jako Olaf disponuje vynikajícím zdravím a povahou a může se pochlubit celou řadou výstavních úspěchů. Její odchovy se vyznačují též vynikajícím exteriérem (štěně ze stejného vrhu, z jakého pochází náš Balloo, vyhrálo svoji kategorii na prestižní akci, pořádané chovatelským klubem SABT).

fena boerboel
pes boerboel

Afrika Chaka Zulu
se narodil 19. 07 2005 v Jižní Africe.
Další fotografie najdete na str. CHS Vila Boerboel

Afrika Chaka Zulu-BOE Afrika Chaka Zulu-BOE

ikonka zpět naši psi

© 2014 Doxy House | Design Mekenzie | Mapa stránek| Návštěvy